Rezultate la olimpiade si concursuri

Acasa
Rezultate la olimpiade si concursuri

Rezultate la olimpiade si concursuri

Informatica
ClasaNume si prenumePremiulMedalie
VNEAGOIE MARIAIIAur
VPRIBOI LUCA-MIHAIMențiuneAur
VSEBA VLAD-IONUTMențiuneArgint
VBĂLAN TEODOR-OVIDIUMențiuneArgint
VBOABEŞ RĂZVAN-MIHAIMențiuneArgint
VILUCHIANOV ALEXANDRUIIAur
VIVERDE FLAVIU-CRISTIANMențiuneAur
VIPERJU-VERZOTTI LUCAMențiuneAur
VIVLADUTU CRISTIAN-VLADMențiuneArgint
VILUPU STEFAN-DRAGOSMențiuneArgint
VISLANINA IULIAMențiuneArgint
VIDINCA AELIUS-GABRIELArgint
VICIOCIEA RARES-ANDREIArgint
VIMETEHAU LUCA-MIHNEAArgint
VIIAPOSTOL ILIE DANIELIAur
VIIINDREIAȘ MIHAIMențiuneArgint
VIIJIANU IOANAMențiuneArgint
VIIITINCA MATEIIAur
VIIIMOCIOI TUDOR GABRIELMențiuneArgint
VIIIALAZAROAIE ANDRAMențiuneArgint
VIIIMUȘAT TIBERIU-IOANMențiuneArgint
VIIICOSTESCU MATEIBronz
VIIIIONESCU CIPRIANBronz
VIIIVLAD COSTIN ANDREIBronz
VIIIROMAN TUDOR IOANBronz
VIIICAZACU MIHNEABronz
VIIICIOLTAN ANDREI FLORINBronz
VIIIPIȚUR ȘTEFAN-ALEXANDRUBronz
IXFlorescu CellaIIIAUR
IXPopovici Robert AdrianMENTIUNEAUR
IXComan AndreiMENTIUNEAUR
IXDemetriad David StefanARGINT
IXPacurar Alexandru ValerARGINT
IXCautis Rares NicolaeBRONZ
IXCraciun MihaiBRONZ
XHărșan Ovidiu RăzvanMENTIUNEAUR
XPetrescu AlexandruMENTIUNEAUR
XBoca Antonia IrinaMENTIUNEARGINT
XPop Ioan CristianMENTIUNEARGINT
XIConstantin-Buliga ȘtefanIIIAUR
XICretu Bogdan CristianMENTIUNEAUR
XIMagureanu LiviaMENTIUNEARGINT
XIEnescu TudorMENTIUNEARGINT
XINiculescu Tudor-HoriaBRONZ
XIIDumitru-Popescu VladMENTIUNEARGINT
Tehnologia Informației
ClasaNume si prenumePremiulMedalieSecțiune
XIMELINTE PAUL EDUARDBRONZTIC
XIVÎJOAICA SORINARGINTC#
XIIALEXANDRU IOAN CRISTIANIIIAURTIC
XIIȚURȚULEA ALEXANDRA GEORGINAARGINTTIC
Matematica
ClasaNume si prenumePremiulMedalie
VCÎRLIGEANU ADELA ALEXANDRAMENTIUNEARGINT
VISLĂNINĂ IULIAMENTIUNEARGINT
VINECULA VLADIMIR GEORGEMENTIUNEARGINT
VIVLĂDUȚU CRISTIAN VLADBRONZ
VIIPOPESCU VICTORMENTIUNEARGINT
VIIIGNUȚA CIUNCANU IASMINAARGINT
VIIIBĂBAN BOGDANMENTIUNEARGINT
IXTIMOFTE ALEXANDRAIAUR
IXCOMAN ANDREIMENTIUNEARGINT
IXCRĂCIUN MIHAIMENTIUNEARGINT
IXBAZAC TUDORBRONZ
IXMOHANU HERBERTBRONZ
IXCABA TUDOR IOANBRONZ
IXSTOICA ALEXANDRUBRONZ
XGHIGHECI ANDREIIIIAUR
XMANOLACHE ȘTEFANBRONZ
XIBONCIOCAT CIPRIANIAUR
XIOCIAN MIHNEAMENTIUNEARGINT
XIIPASCADI ALEXANDRUIIAUR
Chimie
ClasaNume si prenumePremiulMedalie
VIIICazacu MihneaMENTIUNE SPECIALA
IXAnghel RăzvanMENTIUNE SPECIALA
IXAnton CosminMENTIUNE SPECIALA
IXSima AndreeaMENTIUNE SPECIALA
IXTrifu AmeliaMENTIUNE SPECIALA
XTender LauraMENTIUNE
XAbrudan AlexandruMENTIUNE
XIAnghel CristianMENTIUNE SPECIALA
Fizică
ClasaNume si prenumePremiulMedalie
VIVERDE FLAVIU CRISTIANMENTIUNE ARGINT
VIRADU MIRUNABRONZ
VIIAXENIE RAISAARGINT
VIIPRIPON MARADIPLOMA DE ONOARE
VIIIMOCIOI TUDOR GABRIELMENTIUNEAUR
IXCOMAN ANDREIMENTIUNEAUR
IXDIACONU ANDREI CALINMENTIUNEAUR
XIVAMESU MARIAMENTIUNE ARGINT
XIIDOBRINOIU MONICA CRISTINAMENTIUNEARGINT
Limba si Literatura Română
ClasaNume si prenumePremiulMedalie
IXRotaru MariaPREMIU SPECIAL
XBoca AntoniaPREMIU SPECIAL
XIDumitrache SabinaIII
XIStanciu BiancaPREMIU SPECIAL
Limba Engleza
ClasaNume si prenumePremiulMedalie
XIDobrotă TeodoraMentiune speciala
Istorie
ClasaNume si prenumePremiulMedalie
IXGULIE BOGDANMENTIUNE
Geografie
ClasaNume si prenumePremiulMedalie
XIIGLORIA TERZIMENTIUNE
Infoeducatie
ClasaNume si prenumeCategoriePremiul
XILazar CristianaMultimediaIII
IXCioltan Marian AlexandruSoft UtilitarMentiune
XI & XIConstanda Valentin Marian & Lazar CristianaPagini WebMentiune
XI & XIConstanda Valentin Marian & Lazar CristianaSoft EducationalMentiune
Nume si prenumeMedalie/PremiuDisciplina
CONSTANTIN BULIGA STEFANAURINFORMATICA
PETRESCU ALEXANDRUARGINTINFORMATICA
COMAN ANDREIARGINTFIZICA
MĂGUREANU LIVIABRONZINFORMATICA
GHIGHECI ANDREIBRONZINFORMATICA
BĂBAN BOGDAN ANDREIMENTIUNEMATEMATICA
BAZAC TUDORMENTIUNEMATEMATICA
DIACONU ANDREI CĂLINMENTIUNEFIZICA
Olimpiadă Internațională de Matematică
ClasaNume si prenumePremiulMedalie
IXTimofte AlexandraMENTIUNE DE ONOARE
XIBonciocat CiprianBRONZ
XIOcian MihneaBRONZ
Balcaniada de Informatică
ClasaNume si prenumePremiulMedalie
XIConstantin-Buliga ȘtefanARGINT
Olimpiada Europeană de Matematică pentru Fete
ClasaNume si prenumePremiulMedalie
IXTimofte AlexandraARGINT
Concursul pluridisciplinar Tuymaada
ClasaNume si prenumePremiulMedalie
VIIIBăban BogdanMENTIUNE DE ONOARE
IXBazac TudorMENTIUNE DE ONOARE
XGhigheci Andrei Bronz

Concursul International Infomatrix 2017
ClasaNume si prenumePremiulMedalieSecțiune
XILazar CristianaIAURComputer Art
XICioltan Alexandru MarianAURProgramming
XIKaznovsky CristianBronzRobotica